Kursy i szkolenia

SZKOLENIA WIZERUNKOWE

Szkolenia dla pracowników to oznaka, że dbasz o swój personel, a ich rozwój jest rozwojem Twojej firmy.

 

Priorytetem dla nas jest praktyka, a zagadnienia wizerunkowe przekazywane przez trenerów szybko można wdrożyć w życie. Program i koszt szkolenia ustalane są indywidualnie w zależności od charakteru firmy i ilości uczestników.

 

Korzyści z uczestnictwa w naszych szkoleniach to:

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest do prezesów, kadry zarządzającej, pracowników małych i dużych firm oraz urzędników, którzy poprzez relacje z otoczeniem mają decydujący wpływ na jej wizerunek.

 

PROFESJONALNY WIZERUNEK I DRESS CODE W BIZNESIE

Program szkolenia:

Proponujemy:

AUTOPREZENTACJA I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

 

Program szkolenia:

Dla kogo?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób występujących publicznie, polityków, prawników, właścicieli firm, pracowników PR, handlowców oraz osób prowadzących częste rozmowy biznesowe.

 

Proponujemy:

INDYWIDUALNE KONSULTACJE WIZERUNKOWE

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnymi konsultacjami na temat wizerunku osobistego, kariery zawodowej, wzmocnienia samooceny, przygotowania się do rozmowy rekrutacyjnej czy wystąpień publicznych – skontaktuj się

z nami.  Po przeanalizowaniu Twoich oczekiwań zaproponujemy metody pracy, ilość spotkań i koszt usługi.

DORADZTWO WIZERUNKOWE PODCZAS EVENTÓW I SZKOLEŃ

Potrzebujesz pomocy przy organizacji eventu lub szkolenia? Chcesz zaprezentować swoją firmę na targach lub

w mediach? Gwarantujemy ciekawe pomysły i rozwiązania, przygotujemy materiały reklamowe i zapewnimy oprawę wizerunkową Twojego przedsięwzięcia.  Współpracujemy z agencjami PR, firmami reklamowymi i mediami, po to, żeby kompleksowo zadbać o wizerunek Twojej firmy.

Galeria